Nawigacja

Memoriał Tomka Chrościckiego w Halowej Piłce Nożnej Osiągnięcia sportowe 2010/2011 Mecz Północ-Południe Pożegnanie lata 2013 -TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Tekstowa podstrona

Memoriał Tomka Chrościckiego w Halowej Piłce Nożnej

16 stycznia 2005 roku zginął tragicznie uczeń Gimnazjum w Kałuszynie, ratując tonącego brata.
Za swój czyn pośmiertnie otrzymał medal „Za Ofiarność i Odwagę”. Był sportowcem, należał do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Kałuszynie. Corocznie w marcu uczniowie z Kałuszyna zapraszają kolegów i koleżanki z sąsiednich gimnazjów powiatu mińskiego i węgrowskiego-  Grębkowa, Mrozów, Jeruzala, Stanisławowa i innych szkół  na zawody sportowe.Patronat na zawodami objęli rodzice zmarłego chłopca oraz Burmistrz Kałuszyna i OSP Kałuszyn.

• Gimnazjum im. 6. Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego
    dyrektor szkoły - Maria Bożena Bartosiak